Elektryk Olsztyn, instalacje elektryczne, pogotowie elektryczne w Olsztynie

CTI ELEKTROTECHNIKA Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności specjalizuje się i zajmuje realizacją budowy w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Posiadamy odpowiednie i niezbędne zasoby oraz doświadczenie do ich realizacji począwszy od zaprojektowania do wykonawstwa.

Obecnie Naszą firmę tworzy zespół zaangażowanych, kompetentnych i dynamicznych osób, co pozwala Nam uzyskać i zapewnić wysoki poziom świadczonych usług. Dziś sprawny zespół zarządzający firmą ma ściśle określone plany i cele na najbliższe lata.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy również wyspecjalizowaną kadrę, aby spełniać najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów. Potwierdzają to uprawnienia i kwalifikacje: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi i do projektowania w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia SEP E i D do 15kV, uprawnienia do wykonywania pomiarów instalacji elektrycznych. W swojej działalności wykorzystujemy i rozbudowujemy na bieżąco swój potencjał i doświadczenie oraz korzystamy z wiedzy i doświadczenia zdobytego wcześniej przez naszych pracowników. Pozwala to nam na elastyczne i szybkie reagowanie i dostosowanie się do wymagań rynku.

tel.: 881-633-955
fax: 89 627-16-67
badania oświetlenia ewakuacyjnego Olsztyn